12 Mart 2013Ankara'nın en hareketli noktasında, Tunalı'da keyifli bir stüdyomuz var. Profesyonel fotoğraf çekimi için gerekli tüm teknik ekip ve ekipmanların yer aldığı stüdyomuza aileler ve çocuklarını eğlenceli ve güzel bir çekim için bekliyoruz.
Her yaş grubundan çocuklarla ve bebeklerle gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimlerinde, isteyenler için farklı konseptler yaratabiliriz. Çekimlerin sonunda seçtiğiniz fotoğraflar üzerinde gerekli düzeltmeleri yaptıktan sonra size sunacağımız alternatif materyaller üzerine baskı yaptırabiliyoruz.
Çocuk çekimlerini çoğunlukla stüdyoda yapmayı tercih etsek de evde veya dış mekanda da çekim planlayabiliyoruz. 
Bizim için en heyecan verici deneyimlerinden biri de doğum fotoğrafçılığı. Anne adayları ilk önce hamilelikleri sırasında kamera karşısına geçiyorlar. Daha sonra, doğum sırası ve hemen sonrasında fotoğraf çekimi gerçekleştiriyoruz. Bebeğinizin ilk fotoğraflarını, ailenin bebekle ilk buluşmasını ve daha birçok detayı görüntülediğimiz bu çekimleri hayatınız boyunca saklayacağınızı biliyoruz. 
Levent Songür Photography'de uzmanlaştığımız alanlardan biri de endüstriyel teis ve ürün fotoğrafçılığı. Dev tesislerden, üretim bantlarına ve son ürüne, iç mekan ve dış mekandan kesitlere kadar birçok detay çekim gerçekleştiriyoruz. Ağırlıkla web sitesi ve tanıtım kataloglarında kullanılan bu fotoğrafları, doğal veya yapay ışık kullanarak çekiyoruz. Ayrıca fotoğrafın kullanım amacına göre aktüel veya kurgusal fotoğraflar üzerine de çalışıyoruz. 
Levent Songür Photography stüdyosuna gelenler duvarları süsleyen eğlenceli portre fotoğrafları görebilirler. Portre fotoğrafçılığı kişiye özel beklentilere cevap verebiliyoruz. Örneğin; profesyonel özgeçmiş ve portfolyo için portre çekimleri yaparken, diğer yanda cast ajans ve model çekimleri gerçekleştiriyoruz. Portre fotoğrafçılığı, kimi zaman evcil hayvanınızın da sevimli karelerini içerebiliyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder